A-512608 · shqiptarja.com
Goli i parë sezonal i Kolo Muani-s, Juventus shmang humbjen në Cagliari! Tension dhe kartona të kuq për dy trajnerët (VIDEO) - Shqiptarja.com
Koha
| Ne e pamë | 12 tetor 2026, 07:45 |
| Portali deklaron | 12 tetor 2026, 07:41 |
Pjesë e një lajmi
Goli i parë sezonal i Kolo Muani-s, Juventus shmang humbjen në Cagliari! Tension dhe kartona të kuq për dy trajnerët (VIDEO) - Shqiptarja.com
1 media · 1 artikuj
Çdo version i ruajtur me hash-in e vet
Historiku
-
v5 12 tetor 2026, 16:15 minor 166 fjalë+20 / −20 fjalë · 166 → 166…jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po 59.1% Jo
34.6%34.5% Nuk e di 6.4% Vota total: 7113 Votat totale janë unike Kaloi……e vendit në 46 bashki? Po 59.1% Jo 34.6% Nuk e di6.3%6.4% Vota total: 7113 Votat totale janë unike Kaloi 26 kg kanabis drejt……46 bashki? Po 59.1% Jo 34.6% Nuk e di 6.3% Vota total:68647113 Votat totale janë unike Kaloi 26 kg kanabis drejt Greqisë, dënohet me……34.6% Nuk e di 6.3% Vota total: 6864 Votat totale janë unikeDemoKaloi 26 kg kanabis drejt Greqisë, dënohet me 7 vite e gjysmë burg ish-shefi i Kufirit në Korçë……e di 6.3% Vota total: 6864 Votat totale janë unike Demo nëForumin Strategjik të Ballkanit: Shqipëria dhe Greqia, partneritet për më shumë investime, siguri dhe integrim europianKorçë- HTML sha256
- fc9e33a0f1778e07e974e369cc7fa9bf821b17ee50c1a9454e374745eea64cae · 155147 bajt
- tekst sha256
- 6fbcf639ae4ebcd95257d886426dedb5b728151ce7c108ec201e527c18cc6e7b
- ora jonë
- 2026-10-12 16:15:42 UTC
- zinxhiri
- #5 · dc05260224b4ea2cc5101c6c932c9483d6857236ef88f8d627e64c1eaf9b79bd
- vula e jashtme
- stamles #273809 2026-10-12 16:19:26 UTC
-
v4 12 tetor 2026, 13:18 minor 166 fjalë+21 / −19 fjalë · 164 → 166…Territorialen, a jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po
59%59.1% Jo 34.6% Nuk e di 6.3% Vota total: 6864 Votat totale janë……jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po 59% Jo34.7%34.6% Nuk e di 6.3% Vota total: 6864 Votat totale janë unike Demo……46 bashki? Po 59% Jo 34.7% Nuk e di 6.3% Vota total:66816864 Votat totale janë unike Demo në Forumin Strategjik të Ballkanit: Shqipëria dhe……34.7% Nuk e di 6.3% Vota total: 6681 Votat totale janë unikeZgjedhjet 2027, Berisha: S’pranojmë numërimin elektronik, është i manipuluar! KQZ: Partitë e tjera dakord, vijojmë vlerësiminDemo në Forumin Strategjik të Ballkanit: Shqipëria dhe Greqia, partneritet për më shumë investime, siguri dhe integrim europian- HTML sha256
- e45d191194fd39ff8b240ad80e6f0c79cf2165a34a89858122fa8e4c39d9cf5c · 156104 bajt
- tekst sha256
- 24fbf087be0459dc3b00f78c1ef005434800b44279286b1b867087d927bd8f8d
- ora jonë
- 2026-10-12 13:18:19 UTC
- zinxhiri
- #4 · fb182fdf13fa3470e492c322d6ed785aa05e25f4ea77ea09589cf8e2097a95b5
- vula e jashtme
- stamles #272777 2026-10-12 13:18:28 UTC
-
v3 12 tetor 2026, 10:42 material 164 fjalë+18 / −24 fjalë · 170 → 164…Territorialen, a jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po
59.1%59% Jo 34.7% Nuk e di 6.3% Vota total: 6681 Votat totale janë……jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po 59.1% Jo34.6%34.7% Nuk e di 6.3% Vota total: 6681 Votat totale janë unike Zgjedhjet……e vendit në 46 bashki? Po 59.1% Jo 34.6% Nuk e di6.4%6.3% Vota total: 6681 Votat totale janë unike Zgjedhjet 2027, Berisha: S’pranojmë numërimin……46 bashki? Po 59.1% Jo 34.6% Nuk e di 6.4% Vota total:65416681 Votat totale janë unike Zgjedhjet 2027, Berisha: S’pranojmë numërimin elektronik, është i……34.6% Nuk e di 6.4% Vota total: 6541 Votat totale janë unikeKrujë/ I mituri humbi jetën pasi iu shkëput ashensori, arrestohen pronariZgjedhjet 2027, Berisha: S’pranojmë numërimin elektronik, është i manipuluar! KQZ: Partitë e tjera dakord, vijojmë vlerësimin…- HTML sha256
- b025ec124239e7cf3a41c3145c3bc9e4f2d4a0d4ea2d35d9321d02eeb2e60772 · 156192 bajt
- tekst sha256
- ee187e8e374b939caa417862f8d26971c304671e3be11caf4e16a38148c86e0a
- ora jonë
- 2026-10-12 10:42:58 UTC
- zinxhiri
- #3 · 25858225f1f7feb41cf1431181f3652b1e20252ae33eeb3d362161001fb7f49f
- vula e jashtme
- stamles #271847 2026-10-12 10:47:53 UTC
-
v2 12 tetor 2026, 08:15 minor 170 fjalë+22 / −20 fjalë · 168 → 170…jeni dakord me ndarjen e vendit në 46 bashki? Po 59.1% Jo
34.5%34.6% Nuk e di 6.4% Vota total: 6541 Votat totale janë unike Krujë/……46 bashki? Po 59.1% Jo 34.5% Nuk e di 6.4% Vota total:65196541 Votat totale janë unike Krujë/ I mituri humbi jetën pasi iu shkëput……34.5% Nuk e di 6.4% Vota total: 6519 Votat totale janë unikeVrasjaKrujë/ I mituri humbi jetën pasi iu shkëput ashensori, arrestohen pronari i lokalit dhe kamarieri! Ky i fundit e shtyu me duar……e di 6.4% Vota total: 6519 Votat totale janë unike Vrasja eEgli Progës/ Kërkuan gjykim të shkurtuar, Gjykata e Korçës rrëzon kërkesën e Denis Meçes dhe Leonidha Guçes (VIDEO)shtyu me duar- HTML sha256
- 0c4215aeeeafe88ab32e7063f9389007f2203b58809c82a294cbeb2956c850d7 · 158378 bajt
- tekst sha256
- 49848b7aa7a76b46379a1328685ef138f9e01003973caeb067f2a4a26159d490
- ora jonë
- 2026-10-12 08:15:30 UTC
- zinxhiri
- #2 · ace5a2f5c0ab1d11c93a9b0ef476bee534757bb63b1641980f0a78dbdf25f955
- vula e jashtme
- stamles #270640 2026-10-12 08:15:46 UTC
-
v1 12 tetor 2026, 07:45 initial 168 fjalë
- HTML sha256
- 3b1971cd1d6597d6d9f98d30cb2b054b236684abac0840f9a70383d664283710 · 156201 bajt
- tekst sha256
- cac1fb2ba52310752eb949efe4ebd6a3ebd0d6301042931c555da4df20747f89
- ora jonë
- 2026-10-12 07:45:10 UTC
- zinxhiri
- #1 · a4596f2a97add42f828df9fbc6d39bdd9956be68bf21df17a30fe5236ee5f196
- vula e jashtme
- stamles #270490 2026-10-12 07:49:45 UTC
Ngjarjet
| Kur | Çfarë | Detaji |
|---|---|---|
| 12 tetor 2026, 16:15 | edited_minor | {"added": ["i", "e", "me", "34.5%", "6.4%", "7113", "Kaloi", "26", "kg", "kanabis",... |
| 12 tetor 2026, 13:18 | edited_minor | {"added": ["dhe", "t\u00eb", "n\u00eb", "p\u00ebr", "m\u00eb", "59.1%", "34.6%",... |
| 12 tetor 2026, 10:42 | edited_material | {"added": ["59%", "34.7%", "6.3%", "6681", "Zgjedhjet", "2027,", "Berisha:",... |
| 12 tetor 2026, 08:15 | edited_minor | {"added": ["i", "me", "iu", "34.6%", "6541", "Kruj\u00eb/", "I", "mituri", "humbi",... |
| 12 tetor 2026, 07:45 | discovered | {} |
Dëshmitë
HTML-ja ruhet për çdo kapje dhe provon bajtët — ajo, hash-i i saj te zinxhiri dhe vula e kohës janë prova. «Shfleto» e hap ashtu siç u kap, me vijën kohore të versioneve. Certifikata PDF dhe pamja rindërtohen prej saj kur e kërkon dikush: shtyp «Gjenero certifikatën» dhe merri pas pak sekondash. Ruhen deri në kufi; mbi të hiqen ato pa shkarkim prej më gjatë dhe rigjenerohen njësoj kur dikush i hap.
| Versioni | Arkivi | HTML | Pamja | Certifikata PDF |
|---|---|---|---|---|
| v5 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v4 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v3 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v2 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v1 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
Pamja dhe dëshmia prodhohen vetvetiu për kapjet e 0 ditëve të
fundit. Për artikujt më të vjetër ato kërkohen — HTML-ja dhe zinxhiri
i hash-eve janë aty gjithmonë, pra prova e ekzistencës nuk varet
prej tyre. Pamja shton se si dukej faqja, dhe për një artikull të vjetër ajo
do të ishte gjithsesi një rindërtim nga kopja jonë.
Një pamje e shënuar «nga kopja jonë» është renderuar nga
HTML-ja që ruajtëm, jo nga rrjeti në çastin e kapjes. Riprodhon kopjen tonë,
jo pamjen e atëhershme — dhe kjo thuhet sepse ngatërrimi i të dyjave do të
ishte pretendim i rremë.