A-515206 · shqiptarja.com
Ministri Blendi Gonxhja pret sekretarin e përgjithshëm të FIBA për zhvillimin e basketbollit shqiptar: Vëmendje e veçantë iu kushtua ligjit të sponsorizimit (VIDEO) - Shqiptarja.com
Koha
| Ne e pamë | 13 tetor 2026, 06:36 |
| Portali deklaron | 13 tetor 2026, 06:31 |
Çdo version i ruajtur me hash-in e vet
Historiku
-
v18 15 tetor 2026, 07:04 material 186 fjalë+40 / −24 fjalë · 170 → 186…në arenën ndërkombëtare. --> --> R.Xh/E.H/Shqiptarja.com TAG: sponsorizim basketboll Blendi Gonxhja Fiba Sa e vlerësoni këtë artikull? ★ ★ ★ ★ ★ 0.0 / 5 (0 vlerësime) Faleminderit! Sondazhi i ditës: 13 Tetor, 19:28 A e di arsyen e protestave……e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
22.3%22.7% Jo 74.1% Disi 3.1% Vota total: 2849 Votat totale janë unike Tirana……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 22.3% Jo74.6%74.1% Disi 3.1% Vota total: 2849 Votat totale janë unike Tirana pas kaosit,……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 22.3% Jo 74.6% Disi 3.1% Vota total:25492849 Votat totale janë unike Tirana pas kaosit, gjurmët e natës së trazirave……22.3% Jo 74.6% Disi 3.1% Vota total: 2549 Votat totale janë unikeChampions League/ PërmbysjeTirana pas kaosit, gjurmët e natës së trazirave së protestuesve! Kryeqyteti ‘i gjymtuar’ nga dhuna, pasojat…- HTML sha256
- f7c683b8ca60f1612256692042e3a9988794b8b1842ee706f3a6429c3686a24b · 184630 bajt
- tekst sha256
- a3ed42cf79098e6116f6aff4791a65e09b7305bc6cd33ecee200fffcc995153c
- ora jonë
- 2026-10-15 07:04:38 UTC
- zinxhiri
- #18 · fcd5465ca27aeef3efb1c23968b28e265ff35a09de5e8034a43ae17567e7438a
- vula e jashtme
- stamles #294929 2026-10-15 07:08:53 UTC
-
v17 14 tetor 2026, 23:06 minor 170 fjalë+26 / −22 fjalë · 166 → 170…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
21.6%22.3% Jo 74.6% Disi 3.1% Vota total: 2549 Votat totale janë unike Champions……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 21.6% Jo75.9%74.6% Disi 3.1% Vota total: 2549 Votat totale janë unike Champions League/ Përmbysje……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 21.6% Jo 75.9% Disi2.5%3.1% Vota total: 2549 Votat totale janë unike Champions League/ Përmbysje e frikshme……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 21.6% Jo 75.9% Disi 2.5% Vota total:19662549 Votat totale janë unike Champions League/ Përmbysje e frikshme e Realit, i……21.6% Jo 75.9% Disi 2.5% Vota total: 1966 Votat totale janë unikeProtestuesit shkojnë nga MinistriaChampions League/ Përmbysje e frikshme e Realit, i shënon Romës 3 gola për 10 minuta!…- HTML sha256
- 0870f4f0087dc69538f45cda29a58ad65c2a95437e2e35dcfd3dfafdb50b0d8b · 162212 bajt
- tekst sha256
- b93532460326c76dfd2320428d525a49a0e07572f98c36ac42912f14f085befd
- ora jonë
- 2026-10-14 23:06:02 UTC
- zinxhiri
- #17 · 324624b1dce02566cf6d124f052ea314b23f8b093903d57cfc6abe220bd1f0d8
- vula e jashtme
- stamles #292990 2026-10-14 23:09:29 UTC
-
v16 14 tetor 2026, 14:51 minor 166 fjalë+23 / −20 fjalë · 163 → 166…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
20.8%21.6% Jo 75.9% Disi 2.5% Vota total: 1966 Votat totale janë unike Protestuesit……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.8% Jo76.2%75.9% Disi 2.5% Vota total: 1966 Votat totale janë unike Protestuesit shkojnë nga……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.8% Jo 76.2% Disi3.1%2.5% Vota total: 1966 Votat totale janë unike Protestuesit shkojnë nga Ministria e……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.8% Jo 76.2% Disi 3.1% Vota total:11371966 Votat totale janë unike Protestuesit shkojnë nga Ministria e Arsimit drejt Kuvendit,……20.8% Jo 76.2% Disi 3.1% Vota total: 1137 Votat totale janë unikeTiranë/ 54-vjeçari plagoset me armë zjarri në këmbë, nuk dihen rrethanat! Policia në kërkim të autoritProtestuesit shkojnë nga Ministria e Arsimit drejt Kuvendit, shkulin kangjellat metalike dhe shkatërrojnë gjithçka u del para: Vetëm dhunë!- HTML sha256
- ff6a4f1ab95b06a3a4756656ed2abb19f426f4e2c7072a8f1737add03fdb4fed · 161039 bajt
- tekst sha256
- 759f63c7fb2d5c91049c5ead5316ef489722cf6a44c2eaa22ab6812eb85da195
- ora jonë
- 2026-10-14 14:51:36 UTC
- zinxhiri
- #16 · 95981afb5c18a24e2604ba23192f69b59c964daca986407dbc56eac8c1265e5a
- vula e jashtme
- stamles #290327 2026-10-14 14:56:01 UTC
-
v15 14 tetor 2026, 07:17 minor 163 fjalë+17 / −20 fjalë · 166 → 163…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
20.4%20.8% Jo 76.2% Disi 3.1% Vota total: 1137 Votat totale janë unike Tiranë/……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.4% Jo76.5%76.2% Disi 3.1% Vota total: 1137 Votat totale janë unike Tiranë/ 54-vjeçari plagoset……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.4% Jo 76.5% Disi 3.1% Vota total:9531137 Votat totale janë unike Tiranë/ 54-vjeçari plagoset me armë zjarri në këmbë,……20.4% Jo 76.5% Disi 3.1% Vota total: 953 Votat totale janë unikeLufta/ Rusia sulmon ndërtesën nëntëkatëshe dhe termocentralinTiranë/ 54-vjeçari plagoset me armë zjarri në këmbë, nuk dihen rrethanat! Policia në kërkim të autorit……Votat totale janë unike Lufta/ Rusia sulmon ndërtesën nëntëkatëshe dhe termocentralin nëKiev! Zelensky: Edhe një herë, aleatët tanë dështuankëmbë, nuk dihen rrethanat! Policia në kërkim të autorit…- HTML sha256
- 220a5e1b6295317b94c1d9850f041b0d3fb4b72ad57a5bc4a5efbfdcfdb3da42 · 160986 bajt
- tekst sha256
- 3209f5f83ea8cb1084157fb6ae3b40cd76c959578993ff70aed6f07e51c4b19e
- ora jonë
- 2026-10-14 07:17:20 UTC
- zinxhiri
- #15 · cb36cc3284e3fb72169c07ab62d0520bed857dbcc9603978537db60f7b077414
- vula e jashtme
- stamles #287237 2026-10-14 07:19:28 UTC
-
v14 14 tetor 2026, 05:32 material 166 fjalë+22 / −14 fjalë · 158 → 166…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
19.3%20.4% Jo 76.5% Disi 3.1% Vota total: 953 Votat totale janë unike Lufta/……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 19.3% Jo77.6%76.5% Disi 3.1% Vota total: 953 Votat totale janë unike Lufta/ Rusia sulmon……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 19.3% Jo 77.6% Disi 3.1% Vota total:835953 Votat totale janë unike Lufta/ Rusia sulmon ndërtesën nëntëkatëshe dhe termocentralin në……19.3% Jo 77.6% Disi 3.1% Vota total: 835 Votat totale janë unikeProtestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te komisariati nr. 1Lufta/ Rusia sulmon ndërtesën nëntëkatëshe dhe termocentralin në Kiev! Zelensky: Edhe një herë, aleatët tanë dështuan të na paralajmërojnë- HTML sha256
- af9428b6fd3aa780ec7480f6df297e179c0973eda815c3f4a374cd4dee148c87 · 161317 bajt
- tekst sha256
- 8b5b4d098c67762ad0974174d4daf7ae8c133c48667fdb7bdc8ef8c8349cf7dd
- ora jonë
- 2026-10-14 05:32:02 UTC
- zinxhiri
- #14 · d43ab7fa98ee56b94c57598964da43af2df11cae9a8c931c5f49c8950bb0f9e6
- vula e jashtme
- stamles #286621 2026-10-14 05:34:20 UTC
-
v13 14 tetor 2026, 03:43 minor 158 fjalë+4 / −4 fjalë · 158 → 158…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
19.6%19.3% Jo 77.6% Disi 3.1% Vota total: 835 Votat totale janë unike Protestuesit……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 19.6% Jo77.4%77.6% Disi 3.1% Vota total: 835 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar,……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 19.6% Jo 77.4% Disi3%3.1% Vota total: 835 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 19.6% Jo 77.4% Disi 3% Vota total:769835 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te…- HTML sha256
- edb9daf8015916796dec34e3b467b7906115b72ba986b5c33832caa625eab558 · 160962 bajt
- tekst sha256
- 65e59c133bc1cfd58131a5c9437e369db8251b3bfdceddd3c27f5d552e05de28
- ora jonë
- 2026-10-14 03:43:19 UTC
- zinxhiri
- #13 · 6eb6eae4490a795d74b831562ee99f20d3cc35f10a4d471fb03cc3b22c917fec
- vula e jashtme
- stamles #286212 2026-10-14 03:44:41 UTC
-
v12 14 tetor 2026, 01:53 minor 158 fjalë+4 / −4 fjalë · 158 → 158…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
20%19.6% Jo 77.4% Disi 3% Vota total: 769 Votat totale janë unike Protestuesit……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo76.8%77.4% Disi 3% Vota total: 769 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar,……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo 76.8% Disi3.2%3% Vota total: 769 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo 76.8% Disi 3.2% Vota total:729769 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te…- HTML sha256
- 384ea8e8164437c4c9342a4d471802b0b6b8cd8a344175f4891f9ebb4a51f898 · 161064 bajt
- tekst sha256
- 9576e49f831d8a9cc81c5aa06e7673f38f2743aad0c32b5d7003b3477546688b
- ora jonë
- 2026-10-14 01:53:10 UTC
- zinxhiri
- #12 · 7fff5903f99aac232e5ab2b61ce9cababf07eb2b794c7326dde78303df890a49
- vula e jashtme
- stamles #285873 2026-10-14 01:59:57 UTC
-
v11 14 tetor 2026, 00:15 minor 158 fjalë+3 / −3 fjalë · 158 → 158…arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo
76.7%76.8% Disi 3.2% Vota total: 729 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar,……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo 76.7% Disi3.4%3.2% Vota total: 729 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20% Jo 76.7% Disi 3.4% Vota total:656729 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te…- HTML sha256
- eae41a7e83d9c1df7d2ff0c068f5620ea0223a59717ecd022b571658d24f2e69 · 160916 bajt
- tekst sha256
- a3eceecec414c82159e298206b271ea973ef78aee41638654dd3a6ce993ab6a9
- ora jonë
- 2026-10-14 00:15:15 UTC
- zinxhiri
- #11 · a82480037bba834c0a13870df93e70bf202068120c48a8171224eff5a7c2b436
- vula e jashtme
- stamles #285661 2026-10-14 00:19:38 UTC
-
v10 13 tetor 2026, 22:37 material 158 fjalë+13 / −18 fjalë · 163 → 158…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
18.7%20% Jo 76.7% Disi 3.4% Vota total: 656 Votat totale janë unike Protestuesit……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 18.7% Jo77.5%76.7% Disi 3.4% Vota total: 656 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar,……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 18.7% Jo 77.5% Disi3.8%3.4% Vota total: 656 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 18.7% Jo 77.5% Disi 3.8% Vota total:449656 Votat totale janë unike Protestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te……18.7% Jo 77.5% Disi 3.8% Vota total: 449 Votat totale janë unikeProtestuesi thyen këmbën, 4 policëProtestuesit e shoqëruar, deputetët e PD shkojnë te komisariati nr. 1…- HTML sha256
- dceae41f3eb4ad2733457135280c3449ba8d43601904b8f97505dd408c8f3033 · 160921 bajt
- tekst sha256
- 6c17d85786ca15e53b78b9ce6b8d0f67e32dff8974829d0d9c5d7f9179d7602a
- ora jonë
- 2026-10-13 22:37:49 UTC
- zinxhiri
- #10 · 4380a3c51e1e2f3d453d2ae854056501e04d5013b0585123802af294ee2fa0c8
- vula e jashtme
- stamles #285177 2026-10-13 22:40:05 UTC
-
v9 13 tetor 2026, 20:51 material 163 fjalë+19 / −10 fjalë · 154 → 163…e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po
20.9%18.7% Jo 77.5% Disi 3.8% Vota total: 449 Votat totale janë unike Protestuesi……arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.9% Jo77.4%77.5% Disi 3.8% Vota total: 449 Votat totale janë unike Protestuesi thyen këmbën,……protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.9% Jo 77.4% Disi1.7%3.8% Vota total: 449 Votat totale janë unike Protestuesi thyen këmbën, 4 policë……kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.9% Jo 77.4% Disi 1.7% Vota total:115449 Votat totale janë unike Protestuesi thyen këmbën, 4 policë e mbajnë nga……20.9% Jo 77.4% Disi 1.7% Vota total: 115 Votat totale janë unikeProtestues të maskuar mësyjnë bashkinëProtestuesi thyen këmbën, 4 policë e mbajnë nga gjymtyrët! Dërgohet te ‘Trauma’ për ndërhyrje kirurgjikale (VIDEO)…- HTML sha256
- bb5f3cfa6d802d86e2fa5df124fedb677ddb3d7c771bd1c5aa3e282bddd2277f · 160008 bajt
- tekst sha256
- 773c02f7c19798b776a95211f2c31f14bbd75b83a369c1faae8f7ea84bfbd6d8
- ora jonë
- 2026-10-13 20:51:48 UTC
- zinxhiri
- #9 · a0c0c56f729d82c3afa96cfc341e270ad2b7837134da33fab45cf8b65324bb67
- vula e jashtme
- stamles #284505 2026-10-13 20:55:13 UTC
-
v8 13 tetor 2026, 18:24 material 154 fjalë+19 / −33 fjalë · 168 → 154…--> --> R.Xh/E.H/Shqiptarja.com TAG: sponsorizim basketboll Blendi Gonxhja Fiba Sondazhi i ditës:
1213 Tetor, 19:28 A e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë……R.Xh/E.H/Shqiptarja.com TAG: sponsorizim basketboll Blendi Gonxhja Fiba Sondazhi i ditës: 12 Tetor,19:56 Berisha kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 25.6% Jo 70% Nuk19:28 A e di arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po……besoni se mund të manipulohet? Po 25.6% Jo 70% Nuk e di4.3%arsyen e protestave të dhunshme kundër Ministrisë së Arsimit? Po 20.9% Jo 77.4% Disi 1.7% Vota total: 115 Votat totale janë unike Protestues të maskuar mësyjnë bashkinë……të manipulohet? Po 25.6% Jo 70% Nuk e di 4.3% Vota total:1479115 Votat totale janë unike Protestues të maskuar mësyjnë bashkinë e Tiranës……70% Nuk e di 4.3% Vota total: 1479 Votat totale janë unike6 efektivë u lënduan nga protestuesit, reagon Demo: DhunaProtestues të maskuar mësyjnë bashkinë e Tiranës…- HTML sha256
- 3ccf7c4f16152d4bef0495c31d0c96025f38d2ebf9cb19fc8affc9c9b81fb4b9 · 158121 bajt
- tekst sha256
- 0e28cd2205ff7cc9875ba6e84fd2734dbf6db3e01fb7074be48971f318b1a56f
- ora jonë
- 2026-10-13 18:24:44 UTC
- zinxhiri
- #8 · bdc1b9275c47c6a06af66dafbdefcde5fcdf4527abe6aeefe91226d69834d5d4
- vula e jashtme
- stamles #283470 2026-10-13 18:29:17 UTC
-
v7 13 tetor 2026, 15:57 material 168 fjalë+22 / −27 fjalë · 173 → 168…kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po
25.5%25.6% Jo 70% Nuk e di 4.3% Vota total: 1479 Votat totale janë……elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 25.5% Jo69.8%70% Nuk e di 4.3% Vota total: 1479 Votat totale janë unike 6……besoni se mund të manipulohet? Po 25.5% Jo 69.8% Nuk e di4.6%4.3% Vota total: 1479 Votat totale janë unike 6 efektivë u lënduan nga……të manipulohet? Po 25.5% Jo 69.8% Nuk e di 4.6% Vota total:13231479 Votat totale janë unike 6 efektivë u lënduan nga protestuesit, reagon Demo:……69.8% Nuk e di 4.6% Vota total: 1323 Votat totale janë unikeLobistët, martesat, avionët privatë dhe borxhi prej 100 mijë dollarësh! Investigimi që vë në telashe ambasadoren amerikane në Athinë, Trump: Nuk jemi6 efektivë u lënduan nga protestuesit, reagon Demo: Dhuna e pajustifikueshme, e dënoj pa rezervë! Pjesëmarrësit të ruajnë qetësinë…- HTML sha256
- 823d03e822993831be6d042600a3ac96f6723cd65ebbadf87cf28038192fa93c · 159304 bajt
- tekst sha256
- 2b8ca0578c3090647b01b9ce38e4d041342533fa4fd70419a2f45884fae26dd8
- ora jonë
- 2026-10-13 15:57:39 UTC
- zinxhiri
- #7 · 4af0f2a2e0831edb85a93b82d75b4de6b50eb9de567d3a00141083936b8e6090
- vula e jashtme
- stamles #282304 2026-10-13 16:00:09 UTC
-
v6 13 tetor 2026, 13:45 material 173 fjalë+26 / −21 fjalë · 168 → 173…kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po
25.8%25.5% Jo 69.8% Nuk e di 4.6% Vota total: 1323 Votat totale janë……elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 25.8% Jo69.6%69.8% Nuk e di 4.6% Vota total: 1323 Votat totale janë unike Lobistët,……të manipulohet? Po 25.8% Jo 69.6% Nuk e di 4.6% Vota total:11481323 Votat totale janë unike Lobistët, martesat, avionët privatë dhe borxhi prej 100……69.6% Nuk e di 4.6% Vota total: 1148 Votat totale janë unikeBalla thirrje PD-së: Mos e mbani peng Reformën Zgjedhore, detyrimet ndaj BE-së janëLobistët, martesat, avionët privatë dhe borxhi prej 100 mijë dollarësh! Investigimi që vë në telashe ambasadoren amerikane në Athinë, Trump: Nuk jemi të kënaqur!……PD-së: Mos e mbani peng Reformën Zgjedhore, detyrimet ndaj BE-së janë tëKuvendit, jo vetëm të mazhorancëskënaqur!- HTML sha256
- 5de4435fce3db52ed483b23ac3d6c22664d1e49612885913a1bea43104a87823 · 162345 bajt
- tekst sha256
- 219974cea9b5f6818feb5145d1e77a95de2d45e381485ad0b3d4e6d6eb35f783
- ora jonë
- 2026-10-13 13:45:49 UTC
- zinxhiri
- #6 · ce3d1a34356d2b3d41d5e73ae8d47d1d5bb99e92905ff1eab39232bf436a0196
- vula e jashtme
- stamles #281335 2026-10-13 13:51:39 UTC
-
v5 13 tetor 2026, 11:54 minor 168 fjalë+21 / −22 fjalë · 169 → 168…elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 25.8% Jo
69.4%69.6% Nuk e di 4.6% Vota total: 1148 Votat totale janë unike Balla……besoni se mund të manipulohet? Po 25.8% Jo 69.4% Nuk e di4.8%4.6% Vota total: 1148 Votat totale janë unike Balla thirrje PD-së: Mos e……të manipulohet? Po 25.8% Jo 69.4% Nuk e di 4.8% Vota total:10221148 Votat totale janë unike Balla thirrje PD-së: Mos e mbani peng Reformën……69.4% Nuk e di 4.8% Vota total: 1022 Votat totale janë unikeShqipëria asociohet me Qendrën Evropiane për Qëndrueshmërinë Demokratike, Hoxha nga Luksemburgu: Një tjetër moment i rëndësishëm për rrugëtimin drejtBalla thirrje PD-së: Mos e mbani peng Reformën Zgjedhore, detyrimet ndaj BE-së janë të Kuvendit, jo vetëm të mazhorancës……Hoxha nga Luksemburgu: Një tjetër moment i rëndësishëm për rrugëtimin drejt BE-së janë të Kuvendit, jo vetëm të mazhorancës- HTML sha256
- 3f91aee1a44aa19b4ffebf5b3b86e4c68ad03b2a7dee72882d2a46552244988c · 159467 bajt
- tekst sha256
- fcc1ef5e20855b826f4b7a7285a07424492936548c5538a7e166b923bfbbfe83
- ora jonë
- 2026-10-13 11:54:12 UTC
- zinxhiri
- #5 · 6a0ec4b2f4751c03d7be50c172f8949a767dd8486c99f956b10e12713c1657e3
- vula e jashtme
- stamles #280395 2026-10-13 12:01:01 UTC
-
v4 13 tetor 2026, 10:27 minor 169 fjalë+21 / −17 fjalë · 165 → 169…kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po
26.5%25.8% Jo 69.4% Nuk e di 4.8% Vota total: 1022 Votat totale janë……elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 26.5% Jo68.7%69.4% Nuk e di 4.8% Vota total: 1022 Votat totale janë unike Shqipëria……të manipulohet? Po 26.5% Jo 68.7% Nuk e di 4.8% Vota total:8601022 Votat totale janë unike Shqipëria asociohet me Qendrën Evropiane për Qëndrueshmërinë Demokratike,……68.7% Nuk e di 4.8% Vota total: 860 Votat totale janë unikePërjashtimiShqipëria asociohet me Qendrën Evropiane për Qëndrueshmërinë Demokratike, Hoxha nga Luksemburgu: Një tjetër moment……e di 4.8% Vota total: 860 Votat totale janë unike Përjashtimi me60 ditëQendrën Evropiane për Qëndrueshmërinë Demokratike, Hoxha nga Luksemburgu: Një tjetër moment i rëndësishëm për rrugëtimin drejt BE-së…- HTML sha256
- 784344b92636180a88fd1332dbb15a9a1a0d533c8ac056d59af82bc2e2140b34 · 159409 bajt
- tekst sha256
- 54b66cf6975fcf6f95dc62bb4dee15d68fefcac15cd5e82b401164551d09fcdd
- ora jonë
- 2026-10-13 10:27:31 UTC
- zinxhiri
- #4 · d9d10dcf39b648c5693a15dddec31f79250cb833035b11d098ceb3796e433f14
- vula e jashtme
- stamles #279786 2026-10-13 10:30:34 UTC
-
v3 13 tetor 2026, 08:59 minor 165 fjalë+19 / −15 fjalë · 161 → 165…kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po
25.8%26.5% Jo 68.7% Nuk e di 4.8% Vota total: 860 Votat totale janë……elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 25.8% Jo69.2%68.7% Nuk e di 4.8% Vota total: 860 Votat totale janë unike Përjashtimi……besoni se mund të manipulohet? Po 25.8% Jo 69.2% Nuk e di5%4.8% Vota total: 860 Votat totale janë unike Përjashtimi me 60 ditë i……të manipulohet? Po 25.8% Jo 69.2% Nuk e di 5% Vota total:702860 Votat totale janë unike Përjashtimi me 60 ditë i Bardhit dhe Balliut,……69.2% Nuk e di 5% Vota total: 702 Votat totale janë unikeNë BE, por nën mbikëqyrje: RregullatPërjashtimi me 60 ditë i Bardhit dhe Balliut, Tabaku: Vendim i papranueshëm, shkel Rregulloren e Kuvendit…- HTML sha256
- 7b2ec530c3570096f0e88492a821a1f53cecf352472b882b0d5724765f307ddc · 161232 bajt
- tekst sha256
- b8f93cd669422699039cd1148e5c731c8c09fbb08eee6b3c3dc6ed359d38fe58
- ora jonë
- 2026-10-13 08:59:06 UTC
- zinxhiri
- #3 · 697c31ae217ff119aa1e8d507e2a0b8452cb2a4ba50b40a7b943cc43737344c3
- vula e jashtme
- stamles #279012 2026-10-13 09:01:35 UTC
-
v2 13 tetor 2026, 07:07 minor 161 fjalë+15 / −12 fjalë · 158 → 161…kundër votimit elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po
26.2%25.8% Jo 69.2% Nuk e di 5% Vota total: 702 Votat totale janë……elektronik në 2027, a besoni se mund të manipulohet? Po 26.2% Jo68.8%69.2% Nuk e di 5% Vota total: 702 Votat totale janë unike Në……të manipulohet? Po 26.2% Jo 68.8% Nuk e di 5% Vota total:660702 Votat totale janë unike Në BE, por nën mbikëqyrje: Rregullat e reja……68.8% Nuk e di 5% Vota total: 660 Votat totale janë unikeShpërthim me tritol në një biznes në Fier (EMRI+VIDEO)Në BE, por nën mbikëqyrje: Rregullat e reja për anëtarët e ardhshëm- HTML sha256
- 26ce36bb79bd6a824050af068c3c684d3a142eeefaef96709944c31974565c7c · 158559 bajt
- tekst sha256
- c9361c912fdb8215c976b9dd6d08bf6eb37a7068d162327432969a7a1c74b1b8
- ora jonë
- 2026-10-13 07:07:07 UTC
- zinxhiri
- #2 · c991e434d3c3bec811fe2b20f6bc1d0059c347762d39c21c615e7789b8d726ab
- vula e jashtme
- stamles #278190 2026-10-13 07:09:19 UTC
-
v1 13 tetor 2026, 06:36 initial 158 fjalë
- HTML sha256
- 0c1e1d7f0a64e76c88cd282ee8d832efc8cf4a865afe3a38f40dcb47c46e298d · 158574 bajt
- tekst sha256
- 874820ea5c227e98c75745fe5a90acee2f1f03437075b9e30f3177b2b6a7f462
- ora jonë
- 2026-10-13 06:36:47 UTC
- zinxhiri
- #1 · 038815f03de13393043c682b3842c50080b2bec0ec11a036fbfcba697c0028ce
- vula e jashtme
- stamles #278048 2026-10-13 06:43:01 UTC
Ngjarjet
| Kur | Çfarë | Detaji |
|---|---|---|
| 15 tetor 2026, 07:04 | edited_material | {"added": ["\u2605", "e", "s\u00eb", "n\u00eb", "Sa", "vler\u00ebsoni",... |
| 14 tetor 2026, 23:06 | edited_minor | {"added": ["i", "e", "p\u00ebr", "22.3%", "74.6%", "3.1%", "2549", "Champions",... |
| 14 tetor 2026, 14:51 | edited_minor | {"added": ["e", "dhe", "u", "21.6%", "75.9%", "2.5%", "1966", "Protestuesit",... |
| 14 tetor 2026, 07:17 | edited_minor | {"added": ["n\u00eb", "me", "20.8%", "76.2%", "1137", "Tiran\u00eb/",... |
| 14 tetor 2026, 05:32 | edited_material | {"added": ["n\u00eb", "t\u00eb", "dhe", "nj\u00eb", "20.4%", "76.5%", "953", "Lufta/",... |
| 14 tetor 2026, 03:43 | edited_minor | {"added": ["19.3%", "77.6%", "3.1%", "835"], "added_count": 4, "changes": [{"hequr":... |
| 14 tetor 2026, 01:53 | edited_minor | {"added": ["19.6%", "77.4%", "3%", "769"], "added_count": 4, "changes": [{"hequr":... |
| 14 tetor 2026, 00:15 | edited_minor | {"added": ["76.8%", "3.2%", "729"], "added_count": 3, "changes": [{"hequr": "76.7%",... |
| 13 tetor 2026, 22:37 | edited_material | {"added": ["e", "20%", "76.7%", "3.4%", "656", "Protestuesit", "shoq\u00ebruar,",... |
| 13 tetor 2026, 20:51 | edited_material | {"added": ["p\u00ebr", "18.7%", "77.5%", "3.8%", "449", "Protestuesi", "thyen",... |
| 13 tetor 2026, 18:24 | edited_material | {"added": ["s\u00eb", "13", "19:28", "A", "arsyen", "protestave", "dhunshme",... |
| 13 tetor 2026, 15:57 | edited_material | {"added": ["e", "u", "25.6%", "70%", "4.3%", "1479", "6", "efektiv\u00eb",... |
| 13 tetor 2026, 13:45 | edited_material | {"added": ["n\u00eb", "dhe", "25.5%", "69.8%", "Nuk", "1323", "Lobist\u00ebt,",... |
| 13 tetor 2026, 11:54 | edited_minor | {"added": ["t\u00eb", "e", "69.6%", "4.6%", "1148", "jan\u00eb", "Balla", "thirrje",... |
| 13 tetor 2026, 10:27 | edited_minor | {"added": ["p\u00ebr", "25.8%", "69.4%", "1022", "Shqip\u00ebria", "asociohet",... |
| 13 tetor 2026, 08:59 | edited_minor | {"added": ["i", "dhe", "me", "26.5%", "68.7%", "4.8%", "860", "P\u00ebrjashtimi",... |
| 13 tetor 2026, 07:07 | edited_minor | {"added": ["e", "p\u00ebr", "25.8%", "69.2%", "702", "N\u00eb", "BE,", "por",... |
| 13 tetor 2026, 06:36 | discovered | {} |
Dëshmitë
HTML-ja ruhet për çdo kapje dhe provon bajtët — ajo, hash-i i saj te zinxhiri dhe vula e kohës janë prova. «Shfleto» e hap ashtu siç u kap, me vijën kohore të versioneve. Certifikata PDF dhe pamja rindërtohen prej saj kur e kërkon dikush: shtyp «Gjenero certifikatën» dhe merri pas pak sekondash. Ruhen deri në kufi; mbi të hiqen ato pa shkarkim prej më gjatë dhe rigjenerohen njësoj kur dikush i hap.
| Versioni | Arkivi | HTML | Pamja | Certifikata PDF |
|---|---|---|---|---|
| v18 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v17 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v16 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v15 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v14 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v13 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v12 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v11 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v10 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v9 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v8 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v7 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v6 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v5 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v4 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v3 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v2 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
| v1 | shfleto | origjinali | — | po prodhohet |
Pamja dhe dëshmia prodhohen vetvetiu për kapjet e 0 ditëve të
fundit. Për artikujt më të vjetër ato kërkohen — HTML-ja dhe zinxhiri
i hash-eve janë aty gjithmonë, pra prova e ekzistencës nuk varet
prej tyre. Pamja shton se si dukej faqja, dhe për një artikull të vjetër ajo
do të ishte gjithsesi një rindërtim nga kopja jonë.
Një pamje e shënuar «nga kopja jonë» është renderuar nga
HTML-ja që ruajtëm, jo nga rrjeti në çastin e kapjes. Riprodhon kopjen tonë,
jo pamjen e atëhershme — dhe kjo thuhet sepse ngatërrimi i të dyjave do të
ishte pretendim i rremë.