A-525190 · shqiptarja.com
Protestat, Salianji akuza Ramës: Përgjegjësi i përplasjeve së protestuesve me policinë, i kundërvuri! Jep dorëheqjen! - Shqiptarja.com
Koha
| Ne e pamë | 17 tetor 2026, 20:45 |
| Portali deklaron | 17 tetor 2026, 20:42 |
Pjesë e një lajmi
Protestat, Salianji akuza Ramës: Përgjegjësi i përplasjeve së protestuesve me policinë, i kundërvuri! Jep dorëheqjen! - Shqiptarja.com
1 media · 1 artikuj
Çdo version i ruajtur me hash-in e vet
Historiku
-
v17 18 tetor 2026, 21:50 minor 241 fjalë+17 / −17 fjalë · 241 → 241…13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo
77.6%77.5% Disi 3.5% Vota total: 6187 Votat totale janë unike Spikat Mbappe, Real……e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:60516187 Votat totale janë unike Spikat Mbappe, Real Madrid dhuron spektakël para ‘El……19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 6051 Votat totale janë unikeSulmet me molotovë dhe sende të forta pranë Ministrisë së Brendshme, Policia shoqëron disa protestuesSpikat Mbappe, Real Madrid dhuron spektakël para ‘El Clasico-s’! Gati super dueli i futbollit spanjoll (VIDEO)…- HTML sha256
- 55db567f4dfcc6df26d2ee3ec93ee7dfc662f14c7d3b845b2c2209f638efc99c · 183320 bajt
- tekst sha256
- f6f5dbb0e3a307969d6c8b10faea191b9d70218343853f90eaf468427be26521
- ora jonë
- 2026-10-18 21:50:18 UTC
- zinxhiri
- #17 · 35a927ad280e6ea31ef686c59e08007eb5acf5c4fc14222e960f017ce1bcdbfb
- vula e jashtme
- stamles #319254 2026-10-18 21:55:07 UTC
-
v16 18 tetor 2026, 19:56 material 241 fjalë+18 / −24 fjalë · 247 → 241…13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo
77.5%77.6% Disi 3.5% Vota total: 6051 Votat totale janë unike Sulmet me molotovë……e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total:58876051 Votat totale janë unike Sulmet me molotovë dhe sende të forta pranë……19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total: 5887 Votat totale janë unikeProtestat e dhunshme, Ali Ahmeti: Dhuna nuk është përgjigje e krizave, duhet maturi e dialog! E ardhmja e Shqipërisë, përgjegjësi e përbashkëtSulmet me molotovë dhe sende të forta pranë Ministrisë së Brendshme, Policia shoqëron disa protestues (VIDEO)- HTML sha256
- b1e9a4bf51ce09e7a62f1ca3052bf1cae81ed835a94105f0464dc991de20773b · 182654 bajt
- tekst sha256
- 0037bb975b520ba73c7e7d038ccfe55dd1570c867c57e76139b8a331cd1182b0
- ora jonë
- 2026-10-18 19:56:18 UTC
- zinxhiri
- #16 · dcfd2770ae21da167896273137c86268c41dcabd36a5c262379a1c00ea9bfce2
- vula e jashtme
- stamles #318705 2026-10-18 20:01:01 UTC
-
v15 18 tetor 2026, 17:56 material 247 fjalë+24 / −17 fjalë · 240 → 247…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
19.1%19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total: 5887 Votat totale janë unike Protestat……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19.1% Jo77.4%77.5% Disi 3.5% Vota total: 5887 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme,……e dhunshme në vend? Po 19.1% Jo 77.4% Disi 3.5% Vota total:56695887 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme, Ali Ahmeti: Dhuna nuk është……19.1% Jo 77.4% Disi 3.5% Vota total: 5669 Votat totale janë unikeProtestuesit dhunojnë qytetarin nga Korça, merret nga ambulanca,Protestat e dhunshme, Ali Ahmeti: Dhuna nuk është përgjigje e krizave, duhet maturi e dialog! E ardhmja e……totale janë unike Protestuesit dhunojnë qytetarin nga Korça, merret nga ambulanca, nukdihen shkaqet! Lëndohet edhe një policështë përgjigje e krizave, duhet maturi e dialog! E ardhmja e Shqipërisë, përgjegjësi e përbashkët- HTML sha256
- 0292c135590f6366a2adf748b3ced347a80227a7a4c7d9450d20d12c484a12c0 · 183310 bajt
- tekst sha256
- 90f5a18d61b9e97f8818324f75f773dc5c8884bc55b169104c043418d18b67a2
- ora jonë
- 2026-10-18 17:56:57 UTC
- zinxhiri
- #15 · f297686543c7a4653742db154f92478144ee71859def113dcbe67fe0473895c1
- vula e jashtme
- stamles #318014 2026-10-18 17:59:06 UTC
-
v14 18 tetor 2026, 15:51 material 240 fjalë+17 / −11 fjalë · 234 → 240…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
19.3%19.1% Jo 77.4% Disi 3.5% Vota total: 5669 Votat totale janë unike Protestuesit……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19.3% Jo77.2%77.4% Disi 3.5% Vota total: 5669 Votat totale janë unike Protestuesit dhunojnë qytetarin……e dhunshme në vend? Po 19.3% Jo 77.2% Disi 3.5% Vota total:54745669 Votat totale janë unike Protestuesit dhunojnë qytetarin nga Korça, merret nga ambulanca,……Jo 77.2% Disi 3.5% Vota total: 5474 Votat totale janë unike Protestuesite maskuar para kryeministrisë, shpërndajnë gurë për sulmdhunojnë qytetarin nga Korça, merret nga ambulanca, nuk dihen shkaqet! Lëndohet edhe një polic- HTML sha256
- a331cd464d627ec570622cd3764edbb0406a2355a92006f4ea0fe60e2acddf81 · 184253 bajt
- tekst sha256
- 7b3ec937b8c67b312121a752be0b930046cbc3b9e8af75b8f624089dca13167b
- ora jonë
- 2026-10-18 15:51:20 UTC
- zinxhiri
- #14 · a72fcaa86b26a8bfeb5196a0853b8380d79e0531433e0774334a59ba84fb87d8
- vula e jashtme
- stamles #317355 2026-10-18 15:57:12 UTC
-
v13 18 tetor 2026, 13:28 material 234 fjalë+11 / −27 fjalë · 250 → 234…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
19.1%19.3% Jo 77.2% Disi 3.5% Vota total: 5474 Votat totale janë unike Protestuesit……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19.1% Jo77.5%77.2% Disi 3.5% Vota total: 5474 Votat totale janë unike Protestuesit e maskuar……i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19.1% Jo 77.5% Disi3.4%3.5% Vota total: 5474 Votat totale janë unike Protestuesit e maskuar para kryeministrisë,……e dhunshme në vend? Po 19.1% Jo 77.5% Disi 3.4% Vota total:53075474 Votat totale janë unike Protestuesit e maskuar para kryeministrisë, shpërndajnë gurë për……19.1% Jo 77.5% Disi 3.4% Vota total: 5307 Votat totale janë unikeProtestatProtestuesit e maskuar para kryeministrisë, shpërndajnë gurë për sulm…- HTML sha256
- f4ec6c2fe970cfb21f700d51f83b5ca3ac12f36d871df89144f57b7eb4dd58bf · 181692 bajt
- tekst sha256
- 932259339db52cfecdf0175e24459a28a829ecb93772f70f95f2547f8774661b
- ora jonë
- 2026-10-18 13:28:03 UTC
- zinxhiri
- #13 · 30979c15dd953f8c2a0c263e22cb39f8280da587466b5dffab6646ef3889c52c
- vula e jashtme
- stamles #316586 2026-10-18 13:33:25 UTC
-
v12 18 tetor 2026, 11:23 material 250 fjalë+28 / −12 fjalë · 234 → 250…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
19%19.1% Jo 77.5% Disi 3.4% Vota total: 5307 Votat totale janë unike Protestat……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo77.6%77.5% Disi 3.4% Vota total: 5307 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme,……i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi3.5%3.4% Vota total: 5307 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme, Salianji: Kush……e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:51465307 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme, Salianji: Kush thotë se po……19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 5146 Votat totale janë unikeFenomeni Rita De Crescenzo dheProtestat e dhunshme, Salianji: Kush thotë se po përdoret nga duar të errëta, gabon! Rama nën paranojë për humbjen e pushtetit, po tallet…- HTML sha256
- be919a8ece696f65d26db1750780ba5fd4d43b936a29e8d1c7dcaa9ee8950ff9 · 184724 bajt
- tekst sha256
- 435472dd3e57faef02213c245f005859471007209079af4d5d63b49d07b92800
- ora jonë
- 2026-10-18 11:23:56 UTC
- zinxhiri
- #12 · f4f49658d613db969ce6180c52c61e8a0a9a6aa8a9ecf43841859641d86f5521
- vula e jashtme
- stamles #315872 2026-10-18 11:24:22 UTC
-
v11 18 tetor 2026, 09:33 material 234 fjalë+8 / −19 fjalë · 245 → 234…e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:
50395146 Votat totale janë unike Fenomeni Rita De Crescenzo dhe të miturit në……19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 5039 Votat totale janë unikeGjykata e Lartë, zyrat e Bankës së ShqipërisëFenomeni Rita De Crescenzo dhe të miturit në revoltë...……totale janë unike Gjykata e Lartë, zyrat e Bankës së Shqipërisë dhefiliali i bankës së djegur, çfarë mbeti pas zjarrevetë miturit në revoltë...……Shqipërisë dhe filiali i bankës së djegur, çfarë mbeti pas zjarreve tëprotestuesvemiturit në revoltë...- HTML sha256
- a30418d47716133a51660bae5a982d139aa7d9eb75667a004399acca773c17ed · 182970 bajt
- tekst sha256
- b15ceaf5e953189e89186f01f06327f5a998e0bf8795c84b64db40493649e5fe
- ora jonë
- 2026-10-18 09:33:34 UTC
- zinxhiri
- #11 · a50e456c95a71063aa1944b696e881f9def21d2b87cc3256119f28f85b7ebac6
- vula e jashtme
- stamles #315330 2026-10-18 09:38:46 UTC
-
v10 18 tetor 2026, 07:58 material 245 fjalë+19 / −26 fjalë · 252 → 245…13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo
77.5%77.6% Disi 3.5% Vota total: 5039 Votat totale janë unike Gjykata e Lartë,……e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total:48935039 Votat totale janë unike Gjykata e Lartë, zyrat e Bankës së Shqipërisë……19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total: 4893 Votat totale janë unikeProtestat, Rama: Jam përpjekur përGjykata e Lartë, zyrat e Bankës së Shqipërisë dhe filiali i bankës së djegur, çfarë mbeti pas zjarreve të protestuesve……total: 4893 Votat totale janë unike Protestat, Rama: Jam përpjekur për tëmos rënë në kurthin e ngritur të dhunës që kërkon gjak, e kam ende të freskët’21 Janarin!’ Të maskuarit s’janë studentëtprotestuesve- HTML sha256
- 3eff78f269c4560d4a112f485bcb23073e125146677f3644988331ae793310ac · 182113 bajt
- tekst sha256
- 0ec88d4ca3cafa368551fb53d8c506c189e338647201d381c483defcb975dba2
- ora jonë
- 2026-10-18 07:58:06 UTC
- zinxhiri
- #10 · 3f24a89b08fd9974fcf14f123d3756c4576173a4cd5afac06a7af3d0eed5dbbe
- vula e jashtme
- stamles #314797 2026-10-18 07:59:18 UTC
-
v9 18 tetor 2026, 06:17 material 252 fjalë+27 / −14 fjalë · 239 → 252…e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total:
47974893 Votat totale janë unike Protestat, Rama: Jam përpjekur për të mos rënë……19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total: 4797 Votat totale janë unikeIdeologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur protestatProtestat, Rama: Jam përpjekur për të mos rënë në kurthin e ngritur të dhunës që kërkon gjak, e kam ende……janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur protestat nëShqipëri: Shqiptarët po zgjohen!kurthin e ngritur të dhunës që kërkon gjak, e kam ende të freskët’21 Janarin!’ Të maskuarit s’janë studentët- HTML sha256
- bb9c4ddb5869d54e2c2f79e35619402854bb3f1378fcbc2d3bebd11de36bf4a3 · 185982 bajt
- tekst sha256
- e9d4545b3c264365be7d1b3b4256fe702e67e72bf589f182146930fc1d8f911f
- ora jonë
- 2026-10-18 06:17:58 UTC
- zinxhiri
- #9 · 65adec5301a2486cee7b534fb6838ceb6c7a393b0d4c708604a37047f7ef562b
- vula e jashtme
- stamles #314357 2026-10-18 06:23:56 UTC
-
v8 18 tetor 2026, 04:46 minor 239 fjalë+3 / −3 fjalë · 239 → 239…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
18.9%19% Jo 77.5% Disi 3.5% Vota total: 4797 Votat totale janë unike Ideologu……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo77.6%77.5% Disi 3.5% Vota total: 4797 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir……e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:47474797 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur…- HTML sha256
- d719e123feed105d573e50a602fc96b8b641385a8563d201927c1003f5f61a3d · 181024 bajt
- tekst sha256
- 44c50026855b4212b3b0ff7e0cbe1105f7aa59f5b9c913a17f00bf9252e1e3f4
- ora jonë
- 2026-10-18 04:46:16 UTC
- zinxhiri
- #8 · 6369d632907f5812c0aa8dbf79ed623bcfa721e123b579a23433e53cd77430d1
- vula e jashtme
- stamles #313965 2026-10-18 04:53:28 UTC
-
v7 18 tetor 2026, 03:36 minor 239 fjalë+1 / −1 fjalë · 239 → 239…e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:
47204747 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur…- HTML sha256
- 52e302bec9c3e2f29e282550d243bf92b77715555f8ecc8f8f94cd4e58076571 · 181300 bajt
- tekst sha256
- 53ff7d4a16d2970ab39322026395cdaa472fd4707aa5352b1383a460a84675dd
- ora jonë
- 2026-10-18 03:36:01 UTC
- zinxhiri
- #7 · a4c5f7c5eaf1f253dce6f7f3aa09e775c93b3c74e658d4952c19aba3f81ab30c
- vula e jashtme
- stamles #313775 2026-10-18 03:38:12 UTC
-
v6 18 tetor 2026, 02:33 minor 239 fjalë+2 / −2 fjalë · 239 → 239…13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo
77.7%77.6% Disi 3.5% Vota total: 4720 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir……e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo 77.7% Disi 3.5% Vota total:46904720 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur…- HTML sha256
- 01106c92521d19802891513f2a91914aa081d1805a318dba9811a329519f9801 · 180783 bajt
- tekst sha256
- a1882089da7057501d45e619c5375d3b67edeae632c25f56290bd6008c836461
- ora jonë
- 2026-10-18 02:33:24 UTC
- zinxhiri
- #6 · b3dbec0600ebde0e911af872c24baf52d99416beddd25fb8f3ce0168a723a0f9
- vula e jashtme
- stamles #313645 2026-10-18 02:39:06 UTC
-
v5 18 tetor 2026, 01:32 minor 239 fjalë+2 / −2 fjalë · 239 → 239…13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo
77.6%77.7% Disi 3.5% Vota total: 4690 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir……e dhunshme në vend? Po 18.9% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:46714690 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur…- HTML sha256
- b5f7078c02579ec7273490ddfd8b4e863f6d9d2c0d4b0c8a9547f0bda557bc4d · 180995 bajt
- tekst sha256
- bb97b8171fb93c4ac25130f824b3cc94690665c3a133b1e202a1e05c9bf4c393
- ora jonë
- 2026-10-18 01:32:56 UTC
- zinxhiri
- #5 · 631eddbbb596c8844e44ace6bb80576c6b798df64b3461ac6e22f10a206921c4
- vula e jashtme
- stamles #313461 2026-10-18 01:34:26 UTC
-
v4 18 tetor 2026, 00:17 minor 239 fjalë+3 / −3 fjalë · 239 → 239…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
18.8%18.9% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 4671 Votat totale janë unike Ideologu……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 18.8% Jo77.7%77.6% Disi 3.5% Vota total: 4671 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir……e dhunshme në vend? Po 18.8% Jo 77.7% Disi 3.5% Vota total:46394671 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur…- HTML sha256
- ca2e62d683f75be3ec36a49b321ea50a4e2e64bdda64ac9aa93219765b5e76d4 · 181263 bajt
- tekst sha256
- fb627f8aeb4dca83db76fe789303569e5a76f1e049b95b9bc1f88c21063a7ac8
- ora jonë
- 2026-10-18 00:17:24 UTC
- zinxhiri
- #4 · 40801bcb4ab5e5fecac93e0a17e4133cb6e1ed286774793d3acfa18dad10b0c7
- vula e jashtme
- stamles #313253 2026-10-18 00:18:57 UTC
-
v3 17 tetor 2026, 22:56 material 239 fjalë+16 / −21 fjalë · 244 → 239…15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po
19%18.8% Jo 77.7% Disi 3.5% Vota total: 4639 Votat totale janë unike Ideologu……13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo77.6%77.7% Disi 3.5% Vota total: 4639 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir……e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total:45484639 Votat totale janë unike Ideologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur……19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 4548 Votat totale janë unikeProtestat e dhunshme, Ambasada e SHBAIdeologu i Vladimir Putin, Alexander Dugin, mbështet hapur protestat në Shqipëri: Shqiptarët po zgjohen!……4548 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme, Ambasada e SHBA nëTiranë: Qytetarët të protestojnë paqësisht, vetëpërmbajtje e qetësi nga të gjitha palëtShqipëri: Shqiptarët po zgjohen!- HTML sha256
- eded7711a26ffceb683f8f9f50d193f445c6365ed580d3ca049729793636c91b · 181311 bajt
- tekst sha256
- c87efecd8d1f68a24858f46ae4825ba7bf9a012a69337345f5b5b70af375248c
- ora jonë
- 2026-10-17 22:56:46 UTC
- zinxhiri
- #3 · 699403f1a5c59587b9df0b1bc253fd8115dca25a73bef281208ccd1de55a0e60
- vula e jashtme
- stamles #312790 2026-10-17 22:59:34 UTC
-
v2 17 tetor 2026, 21:16 material 244 fjalë+67 / −23 fjalë · 200 → 244…shumë përçarje, dhunë dhe padrejtësi. Ka nevojë për përgjegjësi, dinjitet dhe ndryshim.
Protestat, mesazhi--> --> P.J/E.H/Shqiptarja.com TAG: protestat kunder qeverise edi rama ervin salianji Sa e vlerësoni këtë artikull? ★ ★ ★ ★ ★ 5.0 / 5 (1 vlerësim) Faleminderit! Sondazhi i ditës: 15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në……dhe padrejtësi. Ka nevojë për përgjegjësi, dinjitet dhe ndryshim. Protestat, mesazhi iarqipeshkvitditës: 15 Tetor, 13:43 A i mbështesni protestat e dhunshme në vend? Po 19% Jo 77.6% Disi 3.5% Vota total: 4548 Votat totale janë unike Protestat e dhunshme, Ambasada e SHBA në Tiranë: Qytetarët të protestojnë paqësisht, vetëpërmbajtje e qetësi nga të gjitha palët……Ka nevojë për përgjegjësi, dinjitet dhe ndryshim. Protestat, mesazhi i arqipeshkvit tëShkodrës: Detyrëprotestojnë paqësisht, vetëpërmbajtje e qetësi nga të gjitha palët……përgjegjësi, dinjitet dhe ndryshim. Protestat, mesazhi i arqipeshkvit të Shkodrës: Detyrë eqeverisjes qëqetësi nga të gjitha palët……ndryshim. Protestat, mesazhi i arqipeshkvit të Shkodrës: Detyrë e qeverisjes që tëmarrë vendimet e vështira! Dhuna të dënohet, dialog me qytetarët! Begaj mbledh nesër krerët e komuniteteve fetare (VIDEO)gjitha palët- HTML sha256
- 0ea866097d6d39c77012640c3b85923dea6bec728fe84c20b92247c770f7cf86 · 184428 bajt
- tekst sha256
- 866d082df3b872755a46abd1e4c98ffb7f466a7cc2527dbfd8fb00cb99a02932
- ora jonë
- 2026-10-17 21:16:13 UTC
- zinxhiri
- #2 · 49337e3a9910e35f92ac6bd1b316c30873dc74b70453cb1451c0084df618cb84
- vula e jashtme
- stamles #312252 2026-10-17 21:18:41 UTC
-
v1 17 tetor 2026, 20:45 initial 200 fjalë
- HTML sha256
- 400acd9ac17a24adf856bbf6d27e941eacb5767a6409c0990f32812fffc0f578 · 178939 bajt
- tekst sha256
- 1276699c6dd93828452f6aec80e1aa2927abd90164f13b4a6912a0dbb89332b3
- ora jonë
- 2026-10-17 20:45:53 UTC
- zinxhiri
- #1 · 07145ac2273944e6f62d4dc901868ac219cf92f3a09e364d70d029fea1e82917
- vula e jashtme
- stamles #312070 2026-10-17 20:46:25 UTC
Ngjarjet
| Kur | Çfarë | Detaji |
|---|---|---|
| 18 tetor 2026, 21:50 | edited_minor | {"added": ["i", "77.5%", "6187", "Spikat", "Mbappe,", "Real", "Madrid", "dhuron",... |
| 18 tetor 2026, 19:56 | edited_material | {"added": ["dhe", "t\u00eb", "77.6%", "6051", "Sulmet", "me", "molotov\u00eb",... |
| 18 tetor 2026, 17:56 | edited_material | {"added": ["e", "\u00ebsht\u00eb", "19%", "77.5%", "5887", "Protestat", "dhunshme,",... |
| 18 tetor 2026, 15:51 | edited_material | {"added": ["nga", "nj\u00eb", "nuk", "19.1%", "77.4%", "5669", "dhunojn\u00eb",... |
| 18 tetor 2026, 13:28 | edited_material | {"added": ["19.3%", "77.2%", "3.5%", "5474", "Protestuesit", "maskuar", "para",... |
| 18 tetor 2026, 11:23 | edited_material | {"added": ["e", "po", "Rama", "p\u00ebr", "thot\u00eb", "se", "nga", "19.1%", "77.5%",... |
| 18 tetor 2026, 09:33 | edited_material | {"added": ["n\u00eb", "5146", "Fenomeni", "Rita", "De", "Crescenzo", "miturit",... |
| 18 tetor 2026, 07:58 | edited_material | {"added": ["s\u00eb", "protestuesve", "dhe", "i", "77.6%", "5039", "Gjykata",... |
| 18 tetor 2026, 06:17 | edited_material | {"added": ["t\u00eb", "e", "p\u00ebr", "q\u00eb", "4893", "Protestat,", "Rama:",... |
| 18 tetor 2026, 04:46 | edited_minor | {"added": ["19%", "77.5%", "4797"], "added_count": 3, "changes": [{"hequr": "18.9%",... |
| 18 tetor 2026, 03:36 | edited_minor | {"added": ["4747"], "added_count": 1, "changes": [{"hequr": "4720", "para": "e... |
| 18 tetor 2026, 02:33 | edited_minor | {"added": ["77.6%", "4720"], "added_count": 2, "changes": [{"hequr": "77.7%", "para":... |
| 18 tetor 2026, 01:32 | edited_minor | {"added": ["77.7%", "4690"], "added_count": 2, "changes": [{"hequr": "77.6%", "para":... |
| 18 tetor 2026, 00:17 | edited_minor | {"added": ["18.9%", "77.6%", "4671"], "added_count": 3, "changes": [{"hequr": "18.8%",... |
| 17 tetor 2026, 22:56 | edited_material | {"added": ["i", "po", "protestat", "18.8%", "77.7%", "4639", "Ideologu", "Vladimir",... |
| 17 tetor 2026, 21:16 | edited_material | {"added": ["\u2605", "e", "n\u00eb", "--\u003e", "protestat", "dhunshme", "i", "nga",... |
| 17 tetor 2026, 20:45 | discovered | {} |
Dëshmitë
HTML-ja ruhet për çdo kapje dhe provon bajtët — ajo, hash-i i saj te zinxhiri dhe vula e kohës janë prova. «Shfleto» e hap ashtu siç u kap, me vijën kohore të versioneve. Certifikata PDF dhe pamja rindërtohen prej saj kur e kërkon dikush: shtyp «Gjenero certifikatën» dhe merri pas pak sekondash. Ruhen deri në kufi; mbi të hiqen ato pa shkarkim prej më gjatë dhe rigjenerohen njësoj kur dikush i hap.
| Versioni | Arkivi | HTML | Pamja | Certifikata PDF |
|---|---|---|---|---|
| v17 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v16 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v15 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v14 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v13 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v12 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v11 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v10 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v9 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v8 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v7 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v6 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v5 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v4 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v3 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v2 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
| v1 | shfleto | origjinali | — | Gjenero certifikatën |
Pamja dhe dëshmia prodhohen vetvetiu për kapjet e 0 ditëve të
fundit. Për artikujt më të vjetër ato kërkohen — HTML-ja dhe zinxhiri
i hash-eve janë aty gjithmonë, pra prova e ekzistencës nuk varet
prej tyre. Pamja shton se si dukej faqja, dhe për një artikull të vjetër ajo
do të ishte gjithsesi një rindërtim nga kopja jonë.
Një pamje e shënuar «nga kopja jonë» është renderuar nga
HTML-ja që ruajtëm, jo nga rrjeti në çastin e kapjes. Riprodhon kopjen tonë,
jo pamjen e atëhershme — dhe kjo thuhet sepse ngatërrimi i të dyjave do të
ishte pretendim i rremë.